Jump to content
logo

Reclamație Trey

ToNiXRinx

Recommended Posts

- Numele tău (pe server): ToNiXRinx
- Numele Acuzatului: Trey
- Steam ID Acuzat: Nu are steam id, n-am vazut niciun avatar în dreptul lui, așa că presupun că nu are steam.
- Motiv: Injurii nejustificate
- Dovada(screenshot): https://imgur.com/a/2chxVly
- Alte Mențiuni: Mi-a zis să las arma VIP pentru că sunt sub 10 playeri, de fapt erau 11 după ce am dat check, dar am zis să nu includ și boții spectatori. I-am dat drop și mi-am luat m16 ( kill-urile făcute au fost cu m4a1 nu cu mp5navy cum se vede și în consolă ) și după tot continuă să mă înjure pe mine și pe un alt player fără niciun motiv. Am înțeles, nu am voie cu arma vip la sub 10 playeri, mi-ai zis asta am dat drop și am terminat povestea. Din câte știu are doar VIP și nu ADMIN, însă nu cred că e vreo problemă. Eu de luni până vineri merg la muncă, după vii acasă obosit, treburi și îți rezervi timp pentru altele (familie, jocuri, o ieșire corectă cu câțiva amici) nu pentru 1.6... Intru doar la acele ore VIP free de sâmbătă și duminică. Eu nu am cum să știu toate regulile în 2 zile, 2 ore pe care le petrec eu pe server. Sancțiunea v-o las vouă în mâinile voastre, eu doar mi-am exprimat părerea aici. Vă salut.

Salut, ai intrat pe server de 1 minut și ai început să faci ca tarzan în momentul în care ai vazut că am barlog, căruia i-am dat drop după ce ai scris. În al 2-lea rând, nu se procedează așa. Puteai frumos să-mi zici bă nu ai voie, i-am dat drop (oricum îi dădusem drop instant) și terminam balamucul. Ai vrut tu să arăți că ești superior că scrii cu verde pe chat și nu prea a mers schema. La partea cu de 20 de ori, am și precizat la început că ai intrat pe server de 1 minut și asta a fost singurul lucru pe care l-ai scris "bă butule, tu vrei ban?". Log-urile nu mint și nici nu or să mintă.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...