Jump to content
logo

Cerere Admin MR.X

MR.X

Recommended Posts

Nume Real : Moise Valentin
» Nick Server : MR:X
» Varstă : 22
» Primele 7 cifre din CNP : 1991005
» Locația : Calarasi 
» Ore jucate, cauta numele tau aici https://www.gametracker.rs/player/51.38.108.192:27015/MR.X
» Steam ID  :  STEAM_0:0:482683305
» Steam Profile Link : https://steamcommunity.com/profiles/76561198925632338/
» Intri in grupul nostru de discord? (Obligatoriu) : sunt deja
» Ai citit regulamentul serverului ? : okeybarosane.
» Puteti ajuta la plata bostului lunar (raspunde doar daca vei face donatie:  da
» De ce vrei acest grad pe server ? :  îmi place serverul și vreau sa ajut în administrarea lui am avut servere de cs simplu și zm și mai multe moduri create de mine și destul de populate și pot spune ca am experienta în administrarea unui server
» Alte mențiuni :  am vazut ca nu prea sunt adminii on ziua si joaca fiecare cum vrea

/contra Din punctul meu de vedere aplicatia este facuta in sila, nu ti-ai dat interesul macar sa aduci un motiv bun pentru care meriti acest grad, iar la faza aceasta cu admini on fiecare jucam dupa timpul liber, nu putem sta non-stop pe server mai avem si viata personala, sper ca te-am lamurit si astept o cerere mai ok data viitoare.

Acum 51 minute, paul a spus:

/contra Din punctul meu de vedere aplicatia este facuta in sila, nu ti-ai dat interesul macar sa aduci un motiv bun pentru care meriti acest grad, iar la faza aceasta cu admini on fiecare jucam dupa timpul liber, nu putem sta non-stop pe server mai avem si viata personala, sper ca te-am lamurit si astept o cerere mai ok data viitoare.

Îți respect părerea dar asta e motivul pentru care vreau admin îmi place serverul și vreau sa ajut în administrarea lui am avut servere de cs simplu și zm și mai multe moduri create de mine și destul de populate și pot spune ca am experienta în administrarea unui server dar asta e părerea ta și fiecare are dreptul la opinie 

/pro

1/ Sa argumentez si acel pro de mai sus.... din  cate am vazut cererea de mai sus ....este ok facuta respecta toate cerintele si activitate server + discord !

2/ @Eff3CT Fiecare are dreptul la opinie si votul este optional ....parerea mea este ca ori cine merita o sansa ...indiferent cine este daca respecta modelu .

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...