Jump to content
logo

cerere admin (TreY)

TreY

Recommended Posts

» Nume Real :Razvan
» Nick Server :TreY
» Varstă :22
» Primele 7 cifre din CNP :385905
» Locația :valcea
» Ore jucate, cauta numele tau aici ( https://www.gametracker.rs/server_players/51.38.108.192:27015/?name=TreY
» Steam ID  : -
» Steam Profile Link :-
» Intri in grupul nostru de discord? (Obligatoriu) : sunt
» Ai citit regulamentul serverului ? : inca nu , dar stiu cum sta treaba , joc modul asata de sv de 10 ani ?
» Puteti ajuta la plata bostului lunar (raspunde doar daca vei face donatie:  cu siguranta , o platesc pe urmatoarea daca dorsti
» De ce vrei acest grad pe server ? : pai sa am acces sa nau schimb o mapa mai dau un gag la persoanele care injura etc....
» Alte mențiuni : ma pricep extrem de bine in adminat , si daca am cum sa incep cu un grad putin mai mare

/contra nu ai orele necesare din pacate

2. esti de foarte putin timp pe server orele le poti face in 2-3 zile dar conteaza cel mai mult sa inveti serverul, sa cunosti playeri sa sti ce sa faci in unele situati, deci trebuie sa joci macar 2 saptamani pentru a intelege, nu sa faci o cerere imediat dupa cateva zile si gata se aproba.

3. Mi se pare de joasa speta cum ai venit cu chestia ca daca se poate sa iei un grad mai mare, stai ce? crezi ca aici gata ai fost admin primesti direct fondator totul se primeste pe merit frate.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...